0216 447 00 72 info@armadadonatim.com.tr

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

Armada Çelik Donatım, 20 yılı aşkın süredir yüzer yapıların inşası ve çelik konstrüksiyon alanında tecrübesi ve uzman kadrosu ile Tuzla Tersaneler bölgesinde hizmet vermektedir. Zamanında ve eksiksiz olarak bitirmiş olduğu gemi inşa projeleri, sektördeki güvenilirliğini ortaya koymaktadır.

İnsan kaynağının sektörel tecrübeye sahip olması, birlikte çalışmanın oluşturduğu takım ruhu, en son yenilikleri takip etme arzusu projelerimizin başarısının temelini oluşturur.

Kaliteli güvenilir hizmet güvencesiyle akıllarda soru işareti bırakmadan yapılan işleri başarıyla tamamlayan projeye uygun şekilde iş teslimini gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterilerinin sorunları ile birebir yakından ilgilenen şirketimiz her zaman saygıdeğer müşterilerinin istek ve dileklerini yerine getirmede azami titizlik içinde bulunmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Tersane ve gemi sahibi arasındaki koordinasyonu sağlayıp gemilerinizin en uygun maliyetlerle ve en efektif kondisyonda tersaneden çıkmasını tecrübeli mühendislerimizin katkıları ile sağlamaktayız.

Gemi mühendisliğinin zengin mirası ve tersaneler bölgesindeki derin tecrübemizle acil bakım ihtiyaçlarınızdan geminin tamamen yeni kondisyonu sağlanana kadar  operasyonların tümünü yönetiyoruz.

VİZYONUMUZ

Her türlü projeyi büyük küçük diye ayırt etmeden, projenin karmaşıklığına bakmadan gereken onarımı ve modernizasyonu sağlayan ARMADA ÇELİK DONATIM’ın  bu sektördeki ayrıcalığını sizlere sunmak.

Firmamız değişken müşteri ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, tecrübenin ve iş gücünün değerini kaybetmemek için, gemilerinizi memnuniyetinizle size zamanında teslim etmektedir.